+421 911 754726 info@gentlemanexpo.sk

Svadobný veľtrh

www.svadobnyveltrh.sk

Dovoľujeme si Vám predstaviť a zároveň Vás pozvať na najväčší SVADOBNÝ VEĽTRH na Slovensku, ktorého jubilejný 15. ročník sa bude konať súčasne s medzinárodným veľtrhom kozmetiky INTERBEAUTY  a absolútnou novinkou GENTLEMAN EXPO.  Termín tejto zaujímavej trojkombinácie veľtrhov je 7. – 8. 2. 2020.

SVADOBNÝ VEĽTRH sa stal už tradičným sviatkom svadobných príprav nielen pre budúce nevesty a ženíchov, ale aj pre svadobné mamy a rodinných príslušníkov, ktorí sa podieľajú na organizácii svadby.

Cieľom veľtrhu je aktívna prezentácia spoločností podnikajúcich v oblasti svadobného priemyslu, predstavenie nových módnych trendov svadobných šiat, pánskej módy, či obrúčiek a výmena poznatkov a skúseností. K tomu samozrejme patrí bohatý program prebiehajúci počas konania veľtrhu, ktorý dáva SVADOBNÉMU VEĽTRHU punc kvality a zároveň ho zatraktívňuje ako vystavovateľom, tak i návštevníkom.

V tomto termíne sa súbežne uskutoční medzinárodný veľtrh kozmetiky INTERBEAUTY. Nakoľko je naším cieľom ponúknuť návštevníkom  kompletný balík služieb z oblasti svadby, krásy a s tým súvisiaceho zdravého životného štýlu.

A aby sme nezabudli aj na pánov, tých čaká exkluzívna výstava GENTLEMAN EXPO s podtitulom casual – business – event – wedding. Páni tu nájdu inšpiráciu pre bežný život, ale aj produkty a služby určené pre volnočasové aktuvity, ale aj pre rozvoj ich biznisu a organizovanie rôznych eventov a garden party.  Nebude chýbať ochutnávka kvalitnej whiskey, najnovšie elektronické hry, najnovšie módne trendy v obliekaní a kozmetiky.